Nadik: Porovnání verzí

Z Mineland Wiki
Přejít na: navigace, hledání
(Založena nová stránka s textem „== Nadik, první svého jména, vůdce Čtvrté říše a ochránce Říšských hodnot, zakladatel Bílé legie == Nadik neboli "Vůdce", jak si necháv…“)
 
m (infobox)
Řádek 1: Řádek 1:
 +
{{Infobox_Hráč
 +
|nick = Nadik
 +
|prezdivky = Nade1
 +
|skin = 70768dd3cac5a4f7
 +
|verze = [[Mineland 1.2]]<br> [[Mineland 1.7]]<br> [[Víkendový Mineland]]<br> [[Mineland.eu 1.8]]<br> [[Mineland.eu 1.9]]<br> [[Mineland 1.13/1.14]]
 +
|funkce = hráč
 +
}}
 +
 +
[[Kategorie: Hráči]]
 +
 +
 
== Nadik, první svého jména, vůdce Čtvrté říše a ochránce Říšských hodnot, zakladatel Bílé legie ==
 
== Nadik, první svého jména, vůdce Čtvrté říše a ochránce Říšských hodnot, zakladatel Bílé legie ==
  

Verze z 8. 5. 2019, 09:09

Nadik
Nade1


Verze: Mineland 1.2
Mineland 1.7
Víkendový Mineland
Mineland.eu 1.8
Mineland.eu 1.9
Mineland 1.13/1.14

Funkce: hráč


Nadik, první svého jména, vůdce Čtvrté říše a ochránce Říšských hodnot, zakladatel Bílé legie

Nadik neboli "Vůdce", jak si nechává říkat, je vysoce uznávaným hráčem na serveru Mineland. Jeho historie hraní započala už roku 2012, kdy hra Minecraft začala být velice oblíbenou a mladý, dvanáctiletý Nadík, tehdy známý pod přezdívkou Nade1, se rozhodl hrát na Minelandu, který byl těžce propagován mnoha pseudocelebritami s podprůměrným IQ (čtěte youtubeři). Již tehdy se stal nedílnou součástí zdejší komunity, bohužel o tom ale nejsou žádné bližší záznamy, jelikož veškeré kroniky byly spáleny.

Mezitím prostřídal Nadik mnoho serverů, ale jeho osud jej zavedl zpět na Mineland. "Psal se rok 2017, když se Nadík objevil na neoblíbeném Minelandu. Poznal se zde s "Nejoblíbenějším" adminem Leem, Dmechem a především Okapem." sdělil anonymní pamětník. Náš Vůdce se stal bohužel neoblíbeným, protože si dělal legraci z Okapovy školy - Střední průmyslové školy se zaměřením na tužtičkářství. Ovšem Nadik se nedal a začal psychicky tyranizovat své okolí skrz svůj hlas a hlasité projevy mírně extrémistických názorů. Následně se rozhodl z Minelandu odejít.

V roce 2019 se náš Velký Vůdce rozhodl vrátit. Objevil starou vesničku, kterou se rozhodl zrekonstruovat a její obyvatelstvo zreprodukovat a zotročit. Mezi otroky se objevila někdejší legenda, vyhaslá hvězda jménem Linuxes. Nadik mu nabídl jídlo, vodu a krumpáč za to, že Linuxes bude nadosmrti pracovat v dolech jako pravý Ostravák! Od té doby si začal Nadik říkat Vůdce, založil Čtvrtou říši v okolí souřadnic X: 2200; Z:-6500, kde momentálně operuje a šíři svou propagandu.

Vlajka Čtvrté říše