Nadik

Z Mineland Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Nadik
Nade1


Verze: Mineland 1.2
Mineland 1.7
Víkendový Mineland
Mineland.eu 1.8
Mineland.eu 1.9
Mineland 1.13/1.14

Funkce: hráč


Nadik, první svého jména, Vůdce Severu a zakladatel Bílé legie

Nadik neboli "Vůdce", jak si nechává říkat, je vysoce uznávaným hráčem na serveru Mineland. Jeho historie hraní započala už roku 2012, kdy hra Minecraft začala být velice oblíbenou hrou a mladý, dvanáctiletý Nadík, tehdy známý pod přezdívkou Nade1, se rozhodl hrát na Minelandu, který byl těžce propagován mnoha pseudocelebritami s podprůměrným IQ (čtěte youtubeři).

Již tehdy se stal nedílnou součástí zdejší komunity, o čemž poukazuje jeho existence v pseudosocialistické vesnici, zvané Valley Village. Zde se blíže seznámil s Oqapem (čtěte Okapem) skrze zájem o seriál Doktor Kdo. Na motivy tohoto seriálu postavil Nadik policejní budku, přezdívanou TARDIS (což znamená Taktický Anti-Radiačně Destruktivně Iritující Srub), která bylo ovšem uvnitř větší! Bližší záznamy o této etapě nejsou dostupné.

Mezitím prostřídal Nadik mnoho serverů, ale jeho osud jej zavedl zpět na Mineland. "Psal se rok 2017, když se Nadík objevil na neoblíbeném Minelandu. Poznal se zde s "Nejoblíbenějším" adminem Leem, Dmechem a především Okapem." sdělil anonymní pamětník. Náš Vůdce se stal bohužel neoblíbeným, protože si dělal legraci z Okapovy školy - Střední průmyslové školy se zaměřením na tužtičkářství. Ovšem Nadik se nedal a začal psychicky tyranizovat své okolí skrze svůj hlas a hlasité projevy mírně protitužtičkářských názorů. Následně se rozhodl z Minelandu odejít.

V roce 2019 se náš Velký Vůdce rozhodl vrátit. Objevil starou vesničku, kterou se rozhodl zrekonstruovat, její obyvatelstvo zreprodukovat a zotročit. Mezi otroky se objevila někdejší legenda, vyhaslá hvězda jménem linuxes. Nadik mu nabídl jídlo, vodu a krumpáč za to, že bude nadosmrti pracovat v dolech, s čímž linuxes souhlasil. Od té doby si začal Nadik říkat Vůdce, založil říši zvanou Sever v okolí souřadnic X: 2200; Z:-6500, kde momentálně operuje a šíři svou propagandu. Při pokusu o rozhovor s jedním z obyvatel jsme byli pozdraveni slovy "Há!", což v překladu znamená "Sláva Nadíkovi!". To vypovídá o lásce obyvatel vůči svému Vůdci.